התקנת דוד שמש

 
 
חשבון החשמל שוב מרקיע שחקים ומכאיב בכיס? מתקלחים במים חמים וחוסכים.
השיטה הנוחה והנפוצה ביותר כיום לחימום מים היא באמצעות המערכת הסולארית של דוד השמש.
זה מהיר, פשוט, חסכוני וידידותי לסביבה. כך שאם אתם מעוניינים במקלחת חמה בסופו של יום ארוך ואם אתם רוצים להפחית את חשבון החשמל שלכם – יש לכך פתרון.
התקנת דוד שמש תבטיח לכם מים חמים כל עוד השמש זורחת בשמיים, מבלי להמתין זמן רב ומבלי לשלם ביוקר.
 

אז למה דווקא דוד שמש?

 
 
אתם כבר מכירים חלק מהיתרונות, אבל יש עוד כמה שלא הזכרנו:

  • זמינות קבועה של מים חמים – אלה שמשתמשים בדוד חשמל צריכים לזכור להדליקו ולחכות זמן רב עד שיעשה את עבודתו. כשיש לכם דוד שמש - הוא עובד בשבילכם במהלך כל שעות היום וכך מבטיח לכם מים חמים בכל עת שתרצו.
  • חיסכון בעלויות הבית השוטפות – דוד חשמל גוזל אנרגיה רבה וכתוצאה מכך יוצר חשבון חשמל מנופח. התקנת דוד שמש תחסוך לכם הרבה בזכות השימוש באנרגיה סולארית.
  • עובד תמיד ובכל מצב – על מנת להפעיל את דוד החשמל, אתם מחויבים להיות בסביבת הבית כדי להדליקו או לדאוג לכוון מראש טיימר מתאים. כשתיכנסו הביתה, הוא לא יקבל את פניכם במקלחת חמה, אלא אם תגרמו לו לעבוד. את דוד השמש, לעומת זאת, אין צורך להדליק ואין צורך לחשוב עליו ולתכנן מראש. הוא עובד גם כשאתם נמצאים במרחק של קילומטרים רבים ממנו והוא ימתין לכם מדי יום עם מצבור של מים חמים.
  • ידידותי לסביבה – דוד שמש מנצל אנרגיה קיימת. באמצעות שימוש בקולטני השמש נמנע הצורך בייצור חשמל ובכך אתם תורמים לשמירה על סביבה ירוקה.
 
 
התקנת דוד שמש
 

התקנת דוד שמש - ולמה דווקא בבנימיני?

 
חברת בנימיני מתמחה בביצוע התקנת דודי שמש עוד משנת 1985.
החברה משווקת ומתקינה דודי שמש איכותיים המיוצרים על ידי החברות המובילות בשוק. כל דוד שמש מגיע עם תו תקן וכל המערכות הסולאריות מפוקחות על ידי מכון התקנים הישראלי.
בבנימיני התקנת דוד שמש נעשית על ידי מומחים בלבד. אנשי מקצוע מיומנים בעלי ניסיון רב המקפידים על כל פרט בהתקנה על מנת להבטיח את תקינותה ואת אריכות חיי המוצר.
בסיום ההתקנה, ישמחו אנשי המקצוע של בנימיני לספר לכם על דרכים לשימור המערכת הסולארית שלכם ועל תחזוקתה.
פרט לכך, אתם תמיד מוזמנים לברר, להתייעץ ולהעלות כל שאלה שעולה בדעתכם.
 
בנימיני מעמידה לרשותכם שירות טלפוני שפועל 24 שעות ביממה,
למידע נוסף ולהזמנות חייגו 08-6650034 ונשמח לעמוד לשירותכם.