כך תטפלו בדוד שמש מטפטף

 
לעתים קרובות, כאשר אתם תזהו נזילה מסוימת בקיר הבית שלכם, או כאשר אתם תשימו לב כי דוד השמש איננו פועל כשורה - הרי ששני התופעות הללו מצביעות בעצם על דבר אחד - יש לכם טפטוף ונזילה מדוד השמש שלכם, והדבר גורם גם לרטיבות בתוך המבנה, וגם פוגע בפעילות של דוד השמש. מה עושים במקרים הללו?
 

הגורמים והפתרונות לתופעת הטפטוף

 
  • זיהוי מקור הטפטוף - קודם כל חשוב להבין מהיכן מגיע הטפטוף במדויק. לצורך כך עולים לגג ורואים את סביבת הדוד. אפשר להבין שהנזילה מקורה בדוד עצמו, פשוט אם מזהים שלולית מים גדולה סביבו (בוודאי אם מדובר על חודשי הקיץ). במקרים הללו כדאי לסגור את ברז המים הראשי, ומשם להמשיך.

  • בעיה בגוף הדוד - קודם כל, בודקים את גוף הדוד עצמו, ורואים האם יש טפטוף שיוצא ממנו. אם כן, כנראה שמדובר על בלאי. הדבר נפוץ מאד אצל דודים בני 15 שנה ויותר, אבל גם דודים פחות איכותיים בני 8-10 שנים יכולים להתחיל לטפטף בתקופה זו. לרוב, מדובר על איטום חדש לדוד. בדודים בני יותר מ15 שנה, אפשר לשקול גם החלפה של כל גוף הדוד.

  • בעיה בצנרת - אם הבעיה לא בגוף הדוד עצמו, כנראה שהמקור האפשרי הוא רק בצנרת של הדוד, שממנה יש טפטוף. במקרים הללו יוצרים קשר עם מתקן דודים שיטפל בתקלה זו.
 

בחברת בנימיני מספקים את כל הפתרונות

 
אצל חברת בנימיני דודי שמש וחשמל, תוכלו למצוא את כל הפתרונות שאתם מחפשים לדוד שלכם. אם יש טפטוף אין בעיה - יוצרים קשר עם החברה, וצוות של טכנאים מנוסים מדרום הארץ, יגיע ויפתור את הבעיה במהירות.