מדוע חשוב למנוע את הופעת האבנית בדוד?

 
 
אחת התופעות אשר נפוצות לצערנו במדינת ישראל, היא תופעתהאבנית. תופעה זו מחייבת תמיד טיפול, בשל העובדה שלאבנית יש יכולת לגרום לנזקיםמשמעותיים מאד. כך למשל, אחרי שתבצעו התקנת דוד שמש, במידה ותצטבר אבנית - הרישהיא עלולה להוביל בהמשך לסתימה של הצינורות, ולכך שהדוד יפסיק לתפקד וכמובן שהדברגורם לתקלות רציניות מאד. האבנית יכולה להופיע גם באזורים נוספים - בקומקוםהחשמלי, במדיח הכלים, ועוד. היא מופיעה עקב הצטברות גבוהה של סידן במים בישראל,ויכולה לגרום לנזקים משמעותיים יחסית. אז איך נוכל למנוע את הופעתה?
 

כמה דרכים למנוע את הופעת האבנית

 
  • שימוש במונע סילפוס - אחת הדרכים למנעו את הופעת האבנית, היאבאמצעות חומר מיוחד שנקרא סילפוס. חומר זה לרוב מגיע בצורת כדורים, וניתן לחבראותו לצנרת. כך, אם אתם מבצעים התקנת דוד שמש, כדאי גם לדאוג שיהיה בה התקן קבועלסילפוס. הסילפוס הוא חומר מיוחד, אשר מעבר לטיפול בהופעת האבנית ומניעתה מראש,דואג גם לכך שהמים יהיו רכים, וכן מונע ריחות לא נעימים שעלולים להצטבר בצנרת.לכן, מדובר על חומר מומלץ במיוחד עם יתרונות רבים שבהחלט כדאי לאמץ!
  • מונע מגנטי - דרך נוספת למנוע הופעת אבנית, בוודאי לאחר שביצעתםהתקנת דוד שמש, היא להשתמש במונע אבנית מגנטי. במקרה זה, המגנט פשוט מושך את חלקיהמתכת בתוך הצנרת, וכך הוא מונע מראש את הופעת האבנית. עם זאת, יש לזכור שמדובר עלחומר מגנטי בלבד. כלומר - אין לו עוד השפעה נוספת על המים, כמו מונע הסילפוס, וישלקחת זאת בחשבון.
 

למנוע בקלות את האבנית עם חברת בנימיני

 
בחברת בנימיני, אנחנו לא רק דואגים לבצע עבודות איכותיות במיוחד של התקנת דוד שמש, אלא גם נוכל לסייע לכם במניעת הצטברות האבנית בתוך דודהשמש שלכם, תוך הקפדה על שימוש בחומרים מותרים, עם יכולת הצלחה מוכחת. אתם מוזמניםליצור עמנו קשר וליהנות מהמוצרים!