מה עושים אם דוד השמש אינו נדלק ?

 
אתם עומדים להדליק את דוד השמש שלכם, ומצפים כמובן למקלחת חמה ונעימה. אולם אז אתם מגלים למרבה ההפתעה שדוד השמש פשוט לא נדלק! מה זה אומר? והאם יש לקרוא לטכנאי דודים? הנה כמה סיבות ואפשרויות לפתרון הבעיה.
 

הגורמים והפתרונות לדוד שלא נדלק

 
  • נורית תקולה - קודם כל, כבר היו מקרים שבהם הדוד פועל לגמרי כשורה, אבל נורית החיווי פשוט התקלקלה. אם שמתם לב שבכל זאת יש מים חמים, כנראה שזו תקלה טכנית קטנה וחסרת משמעות.

  • עומס יתר - אפשרות נוספת, היא שמדבור על תקלת חשמל הקשורה לצריכת יתר בתוך המתחם שלכם. בחלק מהמבנים צריכת החשמל היא מוגבלת ביחס למה שצריך. נסו לכבות כמה מכשירי חשמל ואז להדליק את דוד השמש. אם כעת הוא עובד - יש צורך להזמין חשמלאי.

  • גוף חימום תקול - בסופו של יום, זו התקלה הנפוצה ביותר שבגינה דודי שמש לא נדלקים. גוף החימום הוא שאחראי על כל תהליך החימום מלכתחילה. ברגע שהוא הופך לבלאי, הוא בעצם משבית את הפעולה של כל הדוד, ולכן אפשר שבחלק מהמקרים הדוד לא יידלק (אם הבלאי עדיין איננו חמור, אפשר שתשימו לב שהחימום אטי יותר). במקרים הללו, יש להחליף לגמרי את גוף החימום, בין אם באופן עצמאי, ובין אם בעזרת מתקן דודים מקצועי. בחלק מהמקרים מספיק לנקות את גוף החימום מאבנית אך לרוב אם הדוד כלל לא נדלק - יש צורך בהחלפה.
 

חברת בנימיני מספקת פתרונות

 
במידה ואתם זקוקים לתיקון הדוד שהפסיק לפעול - יוצרים קשר רק עם חברת בנימיני! לחברה ניסיון של שנים רבות בתיקון דודים מכל הסוגים, של כל היצרניות, והיא מספקת פתרונות מעולים לכל לקוח.