מה עושים במידה ויש פיצוץ בדוד שמש ?

 
אין ספק שאחד המקרים המורכבים ביותר שיכולים להתרחש בדוד השמש, הוא המקרה של הפיצוץ. כאשר יהיה פיצוץ בדוד השמש שלכם, יש להניח שאתם תשימו לב לכך תוך זמן קצר יחסית. בין השאר, אפשר שאתם תשימו לב שהמים לא מתחממים היטב, שדוד השמש כלל איננו פועל, ואפשר שבמקביל גם תשימו לב לרטיבות שמתחילה מכיוון הגג שלכם - שכן מאחר שיש פיצוץ בדוד השמש שלכם, אזי גם נוצרה נזילה. אז מה אפשר לעשות?
 

הגורמים והאפשרויות לפתרון

 
  • פיצוץ בצנרת - סוג ראשון של פיצץ, שנחשב פחות חמור, הוא הפיצוץ בצנרת של הדוד. במצב שכזה, מאחר שהצנרת היא זולה יותר, וקל יותר לתקן אותה, עדיין עדיף תיקון על פני החלפה מוחלטת של כל הדוד, ואפשר לפתרו זאת עם מתקן דודים מקצועי.

  • פיצוץ בגוף הדוד - מקרה מורכב פי כמה, הוא כאשר יש פיצוץ במכל הגדול של הדוד עצמו. במצב זה, מאחר שגוף הדוד הוא גדול יחסית, ומאחר שתיקון הפיצוץ בו נחשב מורכב ויקר מאד, ההמלצה ברוב המקרים, בוודאי אם מדובר על דוד ישן יחסית - היא פשוט לקנות דוד חדש.

  • בדיקת דודים ישנים - אם מדובר על דוד שמש ישן במיוחד, כדאי לבחון אפשרות נוספת. בדודים הישנים יש גם צנרת נוספת אשר יוצאת מהדוד, ומאחר שהיא כאמור גם ישנה, יש תרחיש סביר שהפיצוץ הוא בה. במקרים אלו אפשר לבחור או לתקן אותו - או כבר לשדרג את הדוד כולו.
 

בחברת בנימיני תמיד לצדכם

 
לא משנה מה הפתרון שתבחרו - בחברת בנימיני דודי שמש וחשמל, הצוות המקצועי תמיד יעמוד לצדכם. לחברת בנימיני ניסיון של שנים רבות בפתרון בעיות בדודי שמש, כולל פתרון בעיות פיצוץ על שלל סוגיהן.