מערכות סולאריות

 
 
מערכות סולאריות - לחיסכון האישי שלכם - אם יש ברשותכם גג בשטח של 100 מ"ר ויותר, אתם יכולים לחסוך הרבה מאוד כסף! חברת בנימיני מתמחה בהתקנת מערכות סולאריות שיוזילו עבורכם את צריכת החשמל!
 

 
חייגו עוד היום 6650034 - 08 ונשמח לעמוד לשירותכם!
 
 

על מערכות סולאריות כבר שמעתם?

 
מערכות פוטו-וולטאיות, הן מערכות המותקנות על הגג ומייצרות חשמל באמצעות אנרגיית השמש. בחשמל שמיוצר על ידי המערכת תוכלו להשתמש לצורך תפעול מכשירי החשמל בביתכם, דבר שיחסוך לכם הרבה מאוד כסף שאתם משלמים היום לחברת החשמל. בימים ובשעות בהם המערכת לא תייצר מספיק חשמל לשימושכם האישי (ימים מעוננים, שעות הלילה), לא תישארו ללא חשמל. ביתכם ימשיך להיות מחובר לרשת של חברת החשמל, והיא תשלים עבורכם את החסר. מאידך, בימים בהם תייצר המערכת יותר חשמל ממה שאתם צריכים, יועברו העודפים לחברת החשמל ואתם תקבלו זיכוי בעבורם בחשבון החשמל שלכם.
 
 
מערכות סולאריות
 
בנימיני מספר 1 במערכות סולאריות אל תהססו להתקשר 5209639 - 050
 

לא מחוברים לרשת החשמל? יש לנו פתרון עבורכם!

 
מערכות סולאריות לא מיועדות רק עבור מי שמעוניין לחסוך בחשמל, אלא גם בעבור אנשים המתגוררים במקומות מרוחקים שאינם מחוברים לרשת החשמל הארצית. במצבים שכאלה ניתן להתקין מערכות אלה על הגגות ולהשתמש בחשמל שהן מייצרות. המערכות כוללות בדרך כלל מצברים המשמשים לאגירת עודפי החשמל הלא מנוצלים, בהם ניתן להשתמש בשעות הלילה ובימים מעוננים, כך שבדרך כלל לא קורה שנשארים ללא חשמל.
 
למידע נוסף על מערכות סולאריות התקשרו עכשיו לחברת בנימיני 5209639 - 050