7 דרכים בהן ניתן לחסוך בחשמל

 
 
החשמל הוא משאב מתכלה, ולכן עלינו לחסוך בו. אם אתם כבר עושים את כל הדברים הסטנדרטיים, אולי הגיע הזמן לחשוב על דרכים לחיסכון יצירתי, או כפי שאנו אוהבים לחשוב עליו, חיסכון אמנותי.
 
  1. דמיינו שיש הפסקת חשמל – הפסקות חשמל לא סתם חוסכות בחשמל, הן גם מאוד רומנטיות. הכינו את הנרות, ואולי גם ארוחת ערב מפנקת, והורידו את השלטר הזה. תנו לאהבה להאיר את הלילה!
  2. לכו לישון – בטבע, אם יש חשמל, זה בדרך כלל אומר בעיות. דרך מצוינת לחסוך בחשמל, היא ללכת לישון עם רדת החשיכה. אז נכון שאולי יהיה קצת משעמם, ואולי בחורף תצטרכו לישון במשרד כי לא תספיקו להגיע הביתה לפני שיחשיך, אבל תראו את חשבון החשמל הזה יורד!
  3. פרגנו לעצמכם סוף שבוע במשרד – ואם כבר מדברים על העבודה, דרך מצוינת לחסוך בחשמל היא להשתמש בחשמל של אחרים. הישארו במשרד לסופ"ש. אחרי הכול, מה יש לכם לחפש בבית? אין שם חשמל, והולכים לישון כשהשמש שוקעת! חוץ מזה, זאת גם יופי של הזדמנות להשלים שעות נוספות...
  4. התחילו לרכוב על אופניים מול הטלוויזיה – נמאס לכם מהמשרד? רוצים לצפות בסרט האהוב? זה הזמן לחבר את הטלוויזיה לדינמו, ולהתחיל לדווש! סביר להניח שקצת פחות תאהבו את הסרט אחר כך. מצד שני, כך תוכלו גם לשמור על הגזרה. המקצוענים יכולים לדווש בזמן צפייה ב"טיטניק", או בעוד מרתון של "שר הטבעות".
  5. השתמשו בבטריות – חשמל הוא סיפור יקר וחשוב לחסוך. על כן, הצעד המתבקש, הוא כמובן לעבור לבטריות! שעל כן נאמר, "באין לחם נאכל עוגות!" וגו'.
  6. עברו לאבקת חשמל – כל הסיפור הזה של חוטי חשמל והמרחקים הארוכים שהוא צריך לעבור מאוד מתיש, והרבה מן החשמל היקר שיכול היה להיות שלכם, הולך לאיבוד בדרך. על כן, על מנת לנצל טוב יותר את אנרגיית החשמל, עזרו ועברו להשתמש באבקת חשמל. בזגו את הכמות הרצויה של האבקה אל תוך המכשיר החשמלי שברצונכם להפעיל וזהו! קצת קשה להאמין שלא חשבו על קודם!
  7. כלאו ברקים – בטבע, יש המון אנרגיה. יש גם חשמל טבעי. זהו ככל הנראה בזבוז משווע שלא לרתום ברקים לטובת חשמל. אם בואו של החורף, זה הזמן להסתובב עם כולא ברקים ולאסוף את כל השפע הזה! כמו כן, ניתן להסיר את כבל ההארכה המיותר הזה, להציב את כולא הברקים על הגג ולהזמין את החשמל של הטבע הביתה – הרי לכם חשמל אורגני, כמו שהטבע התכוון. כמו כן, אחרי שיסיימו לכבות את הבית, תהיו מוכנים לקיץ, עם ארבעה כיווני אוויר ובלי צורך במזגן.
 
חיסכון נעים!